V našem sortimentu naleznete kvalitní české koloběžky značky Kostka

Nezáleží na Vašem věku. V naší půjčovně máme vybavení pro malé děti i dospělé. Samozřejmostí je důraz na maximální bezpečí a ohled i na ty nejmenší. Proto je naše výbava neustále udržována v perfektním stavu a ke koloběžkám nabízíme v rámci ceny i cyklistické přilby.

Kostka Tour Classic

Koloběžka Kostka Tour

Kostka Hill Cross

Koloběžka Kostka Hill

Kostka Uni Cross

Koloběžka Kostka Uni
Kombinace předního 26″ a zadního 20″ kola zaručuje skvělé vedení stopy. Lehká, ale zároveň bytelná konstrukce zajistí, že každý váš krok vás s lehkostí přenese na rovině o desítky metrů dál. Přední i zadní brzda zajistí, že budete mít v každé situaci nad koloběžkou plnou kontrolu. Na tuto koloběžku se nemusí bát stoupnout ani těžké váhy, protože snese zatížení až 150 kilogramů.
Upravená geometrie, nejširší a nejdelší nášlapná plocha a dobré vedení stopy předurčuje koloběžku k nejširšímu využití. Na modelu bylo použito pneumatik Schwalbe Big Apple a tím bylo zaručeno pohodlí na dlouhé turistické jízdy ve všech terénech. Na koloběžku je možné namontovat standardní držák na cyklistické lahve a je vybavena stojánkem, abyste nemuseli koloběžku odkládat na zem.
Prodloužená zadní plocha, která plní funkci blatníku s integrovaným zadním světlem a standardní nosnost 150 kilogramů předurčují Uni Cross pro jízdu městem i vesnicí. Vzhledem k pneumatikám SCHWALBE Big Apple je vhodná ale i pro náročné terény a rozbité české silnice.

Koloběžky pro děti

Pro nejmenší děti máme v nabídce koloběžky Kostka Kid Maxi a Kostka Kid Mini. První jmenovaná koloběžka je vhodná od pěti let. Nejmenší koloběžku Kid Mini zvládají děti již od tří let. Máme to ověřené na vlastních dětech :-).
Kostka Kid Mini