Rezervace lodí

Lodě Koza - Vaše jasná volba pro plavbu po Jizeře

Půjčovna lodí Jizera je tu pro Vás. Vyzkoušejte kombinaci lodí a koloběžek. Princip je jednoduchý: na lodi tam, na koloběžce zpátky.
Rezervace lodí

Půjčovna lodí Jizera

Půjčujeme kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působíme na středním toku Jizery – tedy mezi Spálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírně tekoucí řeky, vhodné pro pohodové splutí s rovinou či přáteli. Pokud je dostatek vody, naše lodě můžete také využít třeba na Kamenici.

A v čem jsme jiní? Jsme lepší! Nejenže půjčujeme lodě a vybavení za bezkonkurenční ceny, ale samozřejmostí je pro nás široký informační servis. Instruktáž, kilometráž vybrané trasy a individuální přístup – to jsou naše trumfy nad konkurencí.

V lodi tam, na koloběžce zpátky

Máme pro Vás pro tuto sezónu jedinečnou novinku, která Vám zpříjemní víkend v Českém Ráji – objevili jsme pro Vás koloběžky. Odpočívejte aktivně a využijte nově otevřené cyklostezky Greenway Jizera, po které se můžete snadno dopravit z Malé Skály do Turnova nebo ještě dál. Využijte teplého počasí a zarezervujte si koloběžku ještě dnes.

Navíc Vám jako první na Malé Skále nabízíme spojení do nedávna zcela odlišných možností, jak aktivně odpočívat v Českém Ráji. Půl dne obdivujte krásy údolí řeky Jizery v kánoi nebo na raftu a zpět na místo startu si potom dojeďte pohodovým tempem na koloběžkách. Zjistili jsme, že koloběžka a jízda na ní je životní styl, a proto chceme i Vás nechat nahlédnout do tohoto specifického druhu aktivní zábavy. Navíc ve spojení s naší půjčovnou lodí získáte na koloběžky výraznou slevu!

Kanoe Samba

Dvoumístná plastová loď v sobě spojuje klasický a moderní vzhled. V žádném případě však neustupuje z pohodlnosti, cestovního komfortu a bezpečnosti – díky speciální konstrukci ji nelze potopit, je snadno manévrovatelná a disponuje výbornou stabilitou. Zesílené dno je ochranou proti proražení nebo prodření lodi, což je oproti laminátovým lodím neocenitelnou výhodou. Pro vícedenní cestování se hodí uvazovací oka, s jejichž pomocí snadno zajistíte všechno své vybavení.

Výrobcem plastových kanoí Samba je firma Železný s.r.o.

plastová kane Samba

Rafty Denali

Nezáleží, zda hledáte loď pro pohodlné splouvání řeky s rodinou nebo náročnou jízdu v divokých vlnách s partou kamarádů – na všech místech Vám Hobit poskytne potřebné bezpečí a ochranu. Díky symetrické konstrukci a důmyslnému samovylévacímu systému definitivně končí éra, kdy byl kormidelník při každé větší vlně „ošplíchnut“ zezadu vlnou a nohy měl takřka neustále ve vodě. Raft je vyroben z odolného materiálu, je rychlý, dobře ovladatelný a samovylévací dno zaručuje pohodlné sezení.

Rafty Denali vyrábí česká firma Robfin s.r.o.

Symetrický segmentový raft se samovylévací funkcí.