Ubytujte se na Zrcadlové Koze a získejte 10% slevu na služby půjčovny koloběžek. Zrcadlová Koza je perfektní místo pro všechny milovníky přírody.

Zrcadlová Koza nabízí pestrou kombinaci služeb nejen pro vodáky. Jejich kombinací můžete jenom vydělat. Princip je jednoduchý: čím víc služeb využijete, tím větší slevu dostanete.

Ubytování ve stanech

Na Zrcadlové Koze najdete plně vybavený kemp. Místo pro stany leží přímo na břehu Jizery. V kuchyňce můžete využít plynový sporák, lednici a základní nádobí. Samozřejmostí je perfektní sociální vybavení. O Vaší pohodu se rádi postarají ve vyhlášené výletní restauraci.

Naplánujte si vícedenní výlet do Českého ráje a využijte ubytování v klidném údolí Jizery u Zrcadlové kozy. Vyměňte kemp uprostřed vesnice s hlavní mezistátní silnicí v sousedství za klid a pohodu přírody.

Další možnosti ubytování

Na Zrcadlové koze se můžete ubytovat také v chatkách, pokojích s vlastním sociálním zařízením a dvou apartmánech. Celková kapacita je 61 lůžek. Školní výlety nebo velké skupiny rozhodně nejsou problém. Navíc k ubytování lze objednat snídaně a večeře za zvýhodněné ceny.

Více informací se dovíte na stránce: zrcadlovakoza.cz